Сьогодні Львівщина прощається із трьома Героями

Юрій Яструб

🕯️ Юрій Яструб
Львів’янин. Після початку повномасштабного вторгнення рф вступив до лав 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Сухопутних військ ЗСУ. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на південному напрямку. Загинув 10 листопада 2023 року. У воїна залишилися мама, дружина, четверо дітей, сестра, хрещений син із дружиною та племінники.
Олег Френцер
🕯️ Олег Френцер
Уродженець села Новий Милятин Львівської області. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на південному напрямку. Загинув 5 листопада 2023 року. У воїна залишилися батьки, тітка, дядько, двоюрідна сестра і двоюрідний брат, що зараз бореться з окупантами на передовій.
Ігор Фурта
🕯️ Ігор Фурта
Житель села Великий Дорошів Куликівської громади. Від початку повномасштабного вторгнення став на захист України, служив у військовій частині А 2802 Помер від поранень 9 листопада 2023 року у Миколаївській обласній клінічній лікарні. В захисника залишились батьки, дружина і син.
Вічна памʼять усім героям!
🙏

Львівська обласна державна адміністрація 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа