![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Бібрка, уродженець села Кожичів Яворівського району. Воїн був оператором взводу протитанкових керованих ракет у 33 бригаді в/ч А4447.
Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. У захисника залишилися батьки, дружина, син, донечка та брати.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Новосілка Солонківської громади. Служив у Національній Гвардії України. Загинув 25 жовтня під час бойового завдання, проводячи евакуацію в районі західних околиць Іванівки Куп’янського району Харківської області.
У воїна залишились мама, син, дочка та два брати.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився в місті Новояворівськ Яворівського району. Коли почалось повномасштабне російське вторгнення, перебував закордоном. Повернувся, щоб стати на захист України в лавах добровольців з Правого Сектору. Згодом продовжив службу у підрозділі Сил спеціальних операцій Збройних сил України. У захисника залишились батьки та сестра.