![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель міста Рава-Руська.
Воїн від початку повномасштабної війни став на захист України. Загинув 1 квітня 2022 року в районі міста Попасна Сєвєродонецького району Луганської області у віці 26 років.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/taras-soroka.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 7-го прикордонного Карпатського загону. Із початком повномасштабного вторгнення повернувся на Батьківщину.
Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони. Спершу боровся з окупантами на Сумщині та Харківщині, а в 2023 році виконував бойові завдання у «гарячих точках» Луганщини та Донеччини, зокрема, у м. Бахмут.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/volodymyr-mulyar.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець села Міженець Добромильської громади.
Військовослужбовець загинув 13 березня 2024 року біля населеного пункту Білогорівка, Луганської області. Володимир був бойовим медиком аеромобільного взводу військової частини А2120.
Вічна пам’ять усім героям!
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)