Сьогодні Львівщина прощається із трьома Героями

🕯️ Олександр Костенко
Львів’янин.
Протягом 2015-2017 років добровольцем у складі 24-ї окремої механізованої бригади захищав Україну у зоні проведення антитерористичної операції, у 2019-2020 виконував завдання у лавах 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.
Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист держави до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід».
🕯️ Орест Костецький
Львів’янин.
Учасник подій під час Революції Гідності. У 2017 році добровольцем підписав контракт із 36-ою окремою бригадою морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.
Із першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади.
Указами Президента України був відзначений орденом «За мужність» III-го ступеня та відзнакою «За оборону України».
🕯️ Андрій Бучковський
Уродженець села Лозино Львівської області. Згодом його родина переїхала до Львова.
Протягом 2015-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від загарбників. Виконував бойові завдання спершу на Сумщині, а згодом – на південному напрямку у лавах 116-ї окремої механізованої бригади.
Вічна пам’ять усім захисникам🙏
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа