![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Стрий. Був гранатометником десантно-штурмового батальйону. Призваний на службу у квітні минулого року, Загинув 7 січня поблизу Синьківки на Харківщині.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/bogdan-kozak.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації багато рідних Богдана Козака стали на захист Батьківщини. Саме це спонукало його підписати контракт із 3-ю окремою штурмовою бригадою Сухопутних військ Збройних Сил України. Проходив військовий вишкіл у місті Толедо в Іспанії. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/andrij-lys.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель Добротвірської громади. Службу проходив у військовій частині А4165. Загинув 10 лютого на Луганщині.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)