![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель Червоноградської громади. Воїн служив у вч 3035, у Національній Гвардії України. Загинув 2 лютого на Донеччині, виконуючи військовий обов‘язок. Захиснику було 29 років.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/yurij-gladynyuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець Рава-Руської громади. З першого дня повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Був прикордонником. Помер 9 лютого 2024 року під час військової служби у Житомирській області. Захиснику було 44 роки. У воїна залишились батьки, дружина, діти, брат і сестра.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/oleg-soroka.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Стремільче Радехівської громади. Загинув 5 лютого 2024 року в населеному пункті Синьківка на Харківщині. Захиснику було 48 років. У нього залишилася дружина та двоє дітей.
Вічна пам’ять усім героям!
![🙏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f64f_1f3fb.png)