![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Кадровий військовий, полковник. У 1986 році вступив на військову службу та обіймав посади начальника радіостанції і командира взводу у складі військової частини 70425 у м. Рівному.
Впродовж останнього періоду був начальником зв’язку-начальником відділення зв’язку та інформаційних частин 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України. У вільний час активно вдосконалював знання іноземних мов.
Впродовж 2019-2020 років виконував бойові завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил. За особисту мужність та вірність військовій присязі був нагороджений численними відзнаками: Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест», Почесним нагрудним знаком Начальника Генерального штабу «За досягнення у військовій службі» I-го ступеня, відзнакою Президента України «За оборону України» та ін.
Із початком повномасштабного вторгнення воював на Харківщині.
У Володимира Тим’яка залишилися мама, дружина та син.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/01/ruslan-franchuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець села Підгородище Львівської області.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 46-ї окремої аеромобільної бригади. Виконував бойові завдання на Донеччині.
У Руслана Франчука залишилися четверо сестер та двоє братів.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/01/anatolij-petruk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець міста Луцьк Волинської області.
У перші дні повномасштабного вторгнення рф залишив роботу над проєктом у Латинській Америці та одразу повернувся на Батьківщину. Добровольцем вступив до лав 5-ї окремої штурмової Київської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Був головним сержантом взводу охорони роти матеріального забезпечення батальйону.
У нього залишились батьки, дружина та четверо дітей.
Вічна памʼять усім Героям!