![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Самбірчанин. У 2014 році боронив державу у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Із початком повномасштабного вторгнення знову став на захист Батьківщини. Служив у складі 46-ї окремої аеромобільної бригади. Був солдатом, старшим навідником артилерійського батальйону. Загинув захисник 23 січня 2024 року на Донеччині. Йому було 43 роки. У Сергія залишилася мати та рідний брат, який теж захищає Україну у лавах ЗСУ.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Нижній Турів Боринської громади. Із 2015 року брав участь у бойових діях в зоні проведення АТО. Помер захисник 26 січня 2024 року в госпіталі після тривалого лікування. Йому було 43 роки.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Черневе Мостиської громади. Призваний на військову службу в листопаді 2023 року. Загинув захисник 23 січня внаслідок бойових дій поблизу населеного пункту Георгіївка Покровського району Донецької області.