![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Родом із села Перемивки Львівської області.
Після завершення навчання проходив військову службу у 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого.
Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини до лав 25-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.
У Павла Сеха залишилися мама, вітчим, троє братів та двоє сестер.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Родом із села Підбірці.
Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
У Ігоря Комплікевича залишилися мама, двоє сестер та троє дітей.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Родом із Червонограда Львівської області. Службу проходив у військовій частині А2120. Загинув 11 січня під час виконання бойового завдання на Луганщині.
Вічна памʼять усім захисникам!