![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець села Підсадки. На початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у складі 116-ї окремої механізованої бригади. Боронив території Запорізької, Полтавської, Харківської та Донецької областей. Захисник загинув 22 грудня 2023 року. Йому було 49 років. У Богдана залишилася мати, дружина та двоє дітей.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець села Зубра. Роман був гранатометником. Він захищав Україну на східному напрямку. Загинув 23 грудня під час виконання бойового завдання у селі Богданівка Донецької області. Воїну було 30 років. У нього залишились батьки.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився у місті Курахове Донецької області. Проживав у Львові. Наприкінці січня 2023 року вступив до лав ЗСУ у складі 33-ї окремої механізованої бригади. Захищав території Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Попри отримане поранення згодом повернувся на фронт. Олег загинув 20 грудня 2023 року. Воїну було 40 років. У нього залишилася мати, дружина та донька.