Сьогодні Львівщина прощається із трьома Героями

Орест Рись

🕯️Орест Рись
Львів’янин. Виконував бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції у складі батальйону «Карпатська Січ». Пізніше підписав контракт із 58-ю окремою мотопіхотною бригадою імені гетьмана Івана Виговського оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Згодом боронив державу у лавах 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Загинув захисник 27 грудня 2023 року. Йому було 28 років. У воїна залишилася дружина, батьки, сестра та брат.
Микола Алексик
🕯️Микола Алексик
Уродженець села Великі Ком’яти Закарпатської області. Мешкав у Львові, а згодом – у Києві. Із початком повномасштабного вторгнення росії добровольцем став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках у складі 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України. Воїн загинув 16 грудня 2023 року. Йому було 29 років. У захисника залишилася мама та бабця.
Тарас Романів
🕯️Тарас Романів
Мешканець Червоноградської громади. Під час повномасштабного вторгнення приєднався до лав захисників. Проходив військову службу в в/ч А4124. Загинув 24 грудня 2023 року. Воїну було 34 роки.
Вічна пам’ять усім героям!
🙏🏻

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа