![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився в селі Володимирці Журавненської громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Загинув 3 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець Червонограда Львівської області, 1972 року народження. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Проходив військову службу в/ч А7075. Загинув 13 грудня 2023 року.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець Червонограда Львівської області, 1975 року народження. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Проходив військову службу в/ч 7075. Загинув 13 грудня 2023 року.