Сьогодні Львівщина прощається із сімома Героями

Богдан Кубаш

🕯️ Богдан Кубаш
Мешканець міста Жидачів Стрийського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був навідником 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини А4447. Загинув 25 жовтня 2023 року в бою поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.
Ігор Молодницький
🕯️ Ігор Молодницький
Уродженець села Розділ Стрийського району. Захисник помер 28 вересня під час проходження військового навчання в Англії.
Володимир Левицький
🕯️ Володимир Левицький
Уродженець села Сивашівка Новотроїцького району Херсонської області. У 2017 році вступив на строкову військову службу до лав 45-го полку імені Олександра Красіцького Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Від 2018 року виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив Україну на східному та південному напрямках фронту. У воїна залишилася дружина, донька, батьки та сестра.
Ярослав Мельник
🕯️ Ярослав Мельник
Народився у селі Княжолука Івано-Франківської області. Кадровий військовослужбовець, обіймав посаду командира одного з підрозділів Сил спеціальних операцій. Учасник Революції Гідності, згодом добровольцем пішов на війну проти окупантів. Впродовж 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах полку «Азов». За особисту мужність був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України».Після початку повномасштабного вторгнення рф боронив державу у складі 140-го окремого центру Сил спеціальних операцій ЗСУ. У воїна залишилися мама, батько, сестра і дівчина.
Ярослав Крилишин
🕯️ Ярослав Крилишин
Мешканець села Кожичі Яворівського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був солдатом військової частини А4447. У Ярослава Крилишина залишилась мама, син, брат та племінники.
Роман Глушик
🕯️ Роман Глушик
Мешканець села Дрогомишль Яворівського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Разом із односельчанином Іваном Тарабасом брав участь у визволенні населених пунктів Херсонської області. Згодом військового перевели до 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Восени 2022 року зв’язок з чоловіком втратили.
Олександр Денисюк
🕯️ Олександр Денисюк
Мешканець Червоноградського району Львівської області. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був молодшим сержантом. Загинув 7 червня 2023 року поблизу села Новоданилівка Запорізької області. Тіло військового вдалось ідентифікувати лише через 4 місяці.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа