Сьогодні Львівщина прощається із шістьма Героями

🕯️ Василь Кольбух
Житель села Магерів Добросинсько-Магерівської громади. Воїн був молодшим сержантом військової частиниА4856. Загинув 13 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Богданівка Донецької області у віці 33 роки.
🕯️ Тарас Сороколіт
Львів’янин.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань виконував бойові завдання у лавах 37-ї окремої бригади морської піхоти Військово-морських Сил Збройних Сил України.
🕯️ Олег Панін
Львів’янин.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність бойового досвіду, добровільно став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Не зважаючи на отримане поранення, повернувся на передову до побратимів.
🕯️ Володимир Бахчиванжи («Докер»)
Уродженець міста Бердянськ Запорізької області.
Із початком повномасштабного вторгнення став добровольцем Воював у лавах 3-ї окремої штурмової бригади За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» та нагрудним знаком «Ветеран війни».
🕯️ Петро Лопатовський
Житель села Стоянці Мостиської громади. Був сапером інженерно-саперного взводу однієї з військових частин. Загинув 17 лютого 2024 року від поранень, отриманих внаслідок мінометного обстрілу біля населеного пункту Ласточкине Донецької області.
🕯️ Ігор Грицан
Народився у селі Великі Дідушичі Стрийської громади. Проживав з сім’єю у м. Стрию та навчався в Стрийському аграрному коледжі. Служив в Стрию та Червонограді на посаді майстер-сержант, брав участь в АТО з 2019-2021 роки.
Нагороджений почесним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «Ветеран Військової служби».
Після повномасштабного вторгнення долучився до захисту держави від окупантів.
Помер після важкої хвороби у лікарні.
🙏Вічна памʼять усім захисникам!

Львівська обласна державна адміністрація

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа