Сьогодні Львівщина прощається із шістьма Героями

Ростислав Шумський

🕯️ Ростислав Шумський
Житель села Черниця Розвадівської громади. Був гранатометником 421 окремого стрілецького батальйону військової частини А4832. Загинув 14 січня в районі населеного пункту Калинівка Бахмутського району Донецької області.
Тарас Шкарапа
🕯️ Тарас Шкарапа
Житель міста Миколаєва, солдат, навідник десантно-штурмового батальйону військової частини А0224. Військовослужбовець отримав поранення біля населеного пункту Мар’їнка Донецької області, помер 15 січня у військовому шпиталі міста Одеса.
Володимир Дубів
🕯️ Володимир Дубів
Житель Червонограда. Воїну було 33 роки. Службу проходив у військовій частині А0998. Захищав Україну на Донеччині там і загинув.
Адам Гломб
🕯️ Адам Гломб
Львівʼянин.
На початку повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та став на захист Батьківщини від окупантів до складу 5-го прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Під час проходження служби в Донецькій області отримав поранення, однак, не вагаючись, повернувся на фронт.
У Адама Гломба залишились мама, брат, троє сестер з родинами та побратими.
Вічна памʼять усім захисникам!
Андрій Філарет
🕯️ Андрій Філарет
Львів’янин.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.
У Андрія Філарета залишилися батьки, дружина, доньки.
Ігор Бережницький
🕯️ Ігор Бережницький
Житель міста Дрогобича. Захиснику було 30 років
Пішов захищати державу в січні 2023 року. Пройшов навчання в Німеччині та став на захист України у складі однієї з окремих десантно-штурмових бригад Збройних Сил України.
Воїн загинув 1 січня внаслідок осколкового поранення під час ворожого обстрілу.
У Героя залишились дружина, донька, батьки.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа