Сьогодні Львівщина прощається із шістьма Героями

🕯️ Олег Байда
Родом із міста Червоноград. Проходив службу у військовій частині А4943. Загинув 1 березня під час виконання бойового завдання.
🕯️ Юрій Співак
Житель села Стоянів Радехівської громади Червоноградського району. Був солдатом, стрільцем піхотного відділення піхотної роти. Загинув 1 березня на Запорізькому напрямі.
🕯️ Віктор Кравець
Львів’янин.
Працював водієм у ТзОВ «Епіцентр К». Захоплювався автомобілями.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, став на захист Батьківщини до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони. Під час проходження служби отримав звання «старший солдат».
🕯️ Віталій Нєжинський
Народився у місті Белз Львівської області у родині військовослужбовця-прикордонника.
Був іподияконом церкви Воздвиження чесного Хреста Господнього у м. Євпаторія.
Брав безпосередню участь у подіях під час Революції Гідності, через що був змушений покинути Крим і завершувати навчання у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Бориславський фаховий медичний коледж».
Був членом Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Воював у складі 3-ї окремої штурмової бригади. Брав участь у битвах за Київ, виконував завдання на південному та східному напрямках.
За особистий героїзм був нагороджений почесними нагрудними знаками Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий хрест» та «Золотий хрест».
🕯️ Дмитро Мельніков
Уродженець міста Дрогобич Львівської області.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 37-ї окремої бригади морської піхоти.
🕯️ Василь Пукшин
Житель села Явора Турківської громади.
Був солдатом військової частини А4674.
Загинув 29 лютого 2024 року поблизу села Новомиргородка Запорізької області.
Вічна пам’ять усім захисникам🙏
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа