![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Присліп Турківської громади.
Був кулеметником стрілецького відділення військової частини А4267. Загинув 10 листопада 2022 року поблизу населеного пункту Яковлевівка Бахмутського району Донецької області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/volodymyr-gada.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Гуманець Хирівської громади. Бойовий медик, молодший сержант. Вважався безвісти зниклим. Загинув 19 жовтня 2023 року біля населеного пункту Кринки Херсонської області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/volodymyr-shumskyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель смт. Нижанковичі Добромильської громади. Був старшим лейтенантом, заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення ВЧ А7364. Загинув 28 лютого 2023 року в населеному пункті Невельське Донецької області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/andrij-kozlyuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Богутин Золочівського району. Воїн був водієм-механіком багатоцільового тягача легкого бронетранспортера.
Загинув 27 лютого 2024 року на Запорізькому напрямку. Йому було 33 роки.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/igor-grunyk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Проходив військову службу у лавах десантно-штурмових військ спершу на Харківщині, а згодом у АР Крим.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та добровільно став на захист держави від загарбників. Спочатку вступив до лав територіальної оборони, надалі виконував бойові завдання у складі 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/sergij-kushnir.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від окупантів. Воював у лавах 114-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід».
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)