Сьогодні Львівщина прощається із п’ятьма Героями

Ігор Гуль

🕯️Ігор Гуль («Каспар»)
Львів’янин. З початком повномасштабного вторгнення рф добровільно вступив до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» ТрО ЗСУ. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на території Донецької та Харківської областей. Загинув 23 листопада 2023 року під час виконання службових обов’язків. У Героя залишилися батьки, дружина, четверо дітей та брат.
Роман Клебан
🕯️Роман Клебан
Уродженець міста Золочів Львівської області. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання у складі військової частини А4248. Боронив державу на Бахмутському напрямку. У воїна залишилися батьки, дружина, дві доньки, сестра з сім’єю, двоє племінників та четверо хрещених дітей.
Василь Жгута
🕯️Василь Жгута
Військовослужбовець народився у селі Опака Дрогобицького району. У 2014-2015 роках добровольцем боронив Україну у складі батальйону «Воля». У травні 2015 року отримав важке поранення. Отримав орден Богдана Хмельницького III ступеня. Після початку повномасштабного вторгнення знову добровольцем став на захист України у лави 59 окремої мотопіхотної бригади. У воїна залишилася мама, дружина та двоє синів від першого шлюбу.
Володимир Кравців
🕯️Володимир Кравців
Мешканець села Залужани Дрогобицької громади. Став на захист України від російського окупанта 16 березня 2022 року. Перебував на передових позиціях фронту у складі одного з підрозділів Нацгвардії. 17 листопада 2023 року загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку фронту. У воїна залишились дружина, двоє синів, мама та сестра.
Руслан Мущинка
🕯️Руслан Мущинка
Народився у селі Жупани на Сколівщині. У квітні 2023 року чоловіка призвали на військову службу. Був стрільцем-помічником гранатометника десантно-штурмового взводу військової частини. Загинув 26 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Синьківка Куп’янського району на Харківщині. Рідний брат Руслана – Роман Мущинка теж загинув на фронті у червні цього року.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа