Сьогодні Львівщина прощається із п’ятьма Героями

Віталій Коцовський

🕯️ Віталій Коцовський
Мешканець міста Ходорів Стрийського району. У 2019 році підписав контракт із 128-ю гірсько-штурмовою бригадою «Закарпаття». За час проходження служби воїна нагородили орденами ім. Б. Хмельницького ІІІ ступеня та «За особливу службу» ІІІ ступеня; відзнаками командувача об’єднаних сил «Козацький хрест» ІІ ступеня та «Почесною відзнакою батальону».
Юрій Демиденко
🕯️ Юрій Демиденко
Народився у місті Потсдам (Німеччина). У 2014 році добровольцем став на захист Батьківщини до лав 81-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Брав участь у боях за Донецький аеропорт. Із 2020 року проходив службу у складі 11-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України. Початок повномасштабного вторгнення російської федерації Юрій зустрів на передовій. Виконував бойові завдання на Сумщині, згодом – на східному напрямку фронту. За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, указом Президента України воїна відзначили орденом «За мужність» III-го ступеня. У захисника залишилися дружина та 14-річний син.
Юрій Главацький
🕯️ Юрій Главацький
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на східному напрямку. У Юрія Главацького залишилися мама, сестра, швагри, племінники, троє хрещених дітей, цивільна дружина та її батьки.
Василь Гриник
🕯️ Василь Гриник
Мешканець Червоноградського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Військову службу проходив у вч А 0224. Загинув 2 листопада 2023 року на Донеччині у боях за територіальну цілісність Батьківщини.
Павло Мазник
🕯️ Павло Мазник
Мешканець Червоноградського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Проходив військову службу вч А4447. Загинув 5 листопада 2023 року на території Запорізької області у боях за незалежність Батьківщини.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа