![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився у селі Колодниця Грабовецько-Дулібівської громади. 29 березня 2023 року став на захист України від окупанта. Був оператором протитанкового відділення військової частини. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новомихайлівка Донецької області.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель міста Стрий. На початку вересня 2022 року добровільно вступив до лав Збройних сил України. Був солдатом, розвідником механізованого батальону військової частини. Володимира відзначили нагородами від командира-полковника «За охорону Авдіївки» та від Президента України «За оборону України». Загинув внаслідок мінометного обстрілу, виконуючи бойове завдання поблизу Авдіївки Донецької області.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель міста Моршин Стрийського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Служив у в/ч 2144, був інспектором прикордонної служби 3-ої категорії – помічником гранатометника 2-го відділення інспекторів прикордонної служби.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель Лопатинської громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був стрільцем – помічником гранатометника десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А1910. Загинув 7 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Кліціївка Бахмутського району.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Жителя міста Сокаль Червоноградського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був молодшим сержантом, старшим майстром відділення технічного обслуговування бронетанкової техніки взводу технічного забезпечення 1 десантно-штурмового батальйону військової частини А0281. Загинув 9 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району.