Сьогодні Львівщина прощається із п’ятьма Героями

Руслан Мазепа

🕯️ Руслан Мазепа,
Житель смт Великий Любінь Львівського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був молодшим сержантом Національної гвардії України. Загинув 5 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області в результаті стрілецького бою та мінометного обстрілу противником. У захисника залишились мама, дружина, донька, син та внук
Максим Зіневич
🕯️ Максим Зіневич
Уродженець селища Марківка Луганської області. Впродовж 2015-2019 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. У перший день повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну, виконував бойові завдання у складі 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Після переїзду до Львівської області, у лютому 2023 року вступив до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони ЗСУ та боронив державу на території Харківської області. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками. У Максима Зіневича залишилися батьки, дружина, двоє дітей та двоє братів.
Плетеницький Михайло
🕯️ Михайло Плетеницький,
Мешканець Добромильської територіальної громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А7371. Загинув 4 жовтня в районі населеного пункту Кислівка Куп’янського району Харківської області.
Віталій Вовк
🕯️ Віталій Вовк
Мешканець Хирівської територіальної громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був молодшим сержантом, бойовим медиком військової частини А7371. Загинув 4 жовтня в районі населеного пункту Кислівка Куп’янського району Харківської області.
Микола Петрів
🕯️ Микола Петрів
Проживав у селі Долішній Лужок Дрогобицької громади. Після повномасштабного вторгнення росії на українські землі добровольцем став на захист України та вже з травня 2022 року воював на передових позиціях фронту. Доєднався до складу 2 стрілецької роти 67 окремого батальйону 103 окремої бригади ЗСУ, ВЧ А-7079. 9 жовтня Микола потрапив під ворожий обстріл на Куп’янському напрямку та внаслідок отриманих травм загинув. У воїна залишились мати, дружина, троє дітей, брат та внуки.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа