![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Проживав у селі Солонка Львівської області. Навчався у ліцеї імені Героя України Миколи Паньківа. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».
У 2003 році одружився та переїхав до Львова. Протягом усього життя захоплювався автомобілями і присвятив своє життя роботі у цій сфері.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.
Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
Світла пам’ять Герою! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)