![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель міста Сокаль. Під час повномасштабної війни обороняв Батьківщину у складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Юрія нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. У березні 2022 року зник безвісти поблизу міста Рубіжне на Луганщині. Напередодні його тіло ідентифікували серед загиблих. Воїну було 35 років.
Вічна пам’ять усім героям! ![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)