![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився в селі Морозівка на Луганщині. Проживав у Рава-Руській громаді. З 2000 року служив у прикордонній службі. Був старшим майстер-сержантом. Від початку повномасштабного вторгнення рф захищав Україну на Луганському напрямку. Загинув 3 травня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Воєводівка Луганської області. Йому було 42 роки.
У нього залишилися дружина, два сини та батьки.
Вічна пам’ять усім Героям !
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Львівська обласна державна адміністрація