![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Після завершення навчання проходив військову службу у місті Чугуїв Харківської області.
Із першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у «гарячих точках» фронту у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
У Івана Мацеги залишилися мама, дружина, двоє доньок.
Вічна памʼять усім Героям!