![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець села Полоничі Золочівського району. Воїн був стрільцем-снайпером 1 відділення спеціального призначення 1 взводу спеціального призначення 2 роти спеціального призначення. Загинув 6 листопада 2023 року в районі населеного пункту Ямпіль Донецької області. У захисника залишилася батьки та сестра.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Кам’янка-Бузька. Був прикордонником, сержантом комендатури швидкого реагування. Загинув 8 листопада 2023 року внаслідок отриманих поранень під час бойових дій. У захисника залишились батьки, дружина та дочки.