![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення рф добровольцем став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Під час проходження служби здобув звання «лейтенант». За особисту мужність воїна нагородили почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі» I-го ступеня. У Юрія Кінаша залишилися батьки, вітчим, сестра, племінниця та кохана дівчина.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Червоноград Львівської області. Брав участь у бойових діях у 2014-2016 роках, а в серпні 2021 року, підписавши контракт з 24 окремою механізованою бригадою імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ, знову пішов на захист Батьківщини. Був головним сержантом. Проходив службу у в/ч 0998. Загинув 20 березня 2022 року в місті Попасна, що на Луганщині.