![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився та проживав у селі Гірне Грабовецько-Дулібівської громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення пішов добровольцем у лави Сил Оборони. Був стрільцем-помічником гранатометника ІІІ єгерського відділення І єгерського батальйону військової частини А4056 Сухопутних військ ЗСУ. Загинув 29 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганському напрямку.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин. Перед початком повномасштабного вторгнення рф вирішив вступити до лав Сил Оборони та підписав контракт із 68-ю окремою єгерською бригадою імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Виконував бойові завдання на території Донецької та Луганської областей. Загинув 30 жовтня 2023 року. У воїна залишилися батьки, дружина, 8-річна донька і брат з родиною.