![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець села Піски Щирецької громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був солдатом-гранатометником 128-ї гірсько-штурмової бригади. Загинув 7 жовтня 2022 року в районі населеного пункту Нова Кам’янка Нововоронцовського району Херсонської області. В захисника залишилися батько, двоє дітей і брат.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець села Верхня Яблунька Боринської громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Військовослужбовець був водієм-заправником 1 автомобільного відділення взводу матеріального забезпечення розвідувального батальйону в/ч А4010. Загинув 3 жовтня 2023 року у районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області під час виконання бойового завдання.