![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Куликів. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання у складі 92–ої окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Помер 24 березня 2024 року внаслідок отриманих поранень у Дніпровській клінічній лікарні імені Мечнікова. Йому було 32 роки.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/oleg-ulyanchuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець села Денисівка Хмельницької області. З перших днів повномасштабної війни добровільно вступив до лав збройних сил. Захищав територіальну цілісність України у складі 15–го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» Державної прикордонної служби України. Олега нагородили нагрудним знаком «За відвагу в службі». Помер 29 жовтня 2023 року у віці 44 років.
Вічна пам’ять героям!
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)