![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець села Полтва Золочівського району. Воїн був гранатометником 1-го відділення 2-го взводу оперативного призначення 2-ї роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1-го батальйону оперативного призначення. Загинув 25 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Роботине Запорізької області. Захиснику було 25 років.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/oleg-kuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець села Якимів Жовтанецької громади. Воїн проходив службу у 79-й бригаді (в/ч А0224). Виконував бойові завдання на Маріїнському напрямку поблизу населеного пункту Курахове. Загинув захисник 29 лютого 2024 року.
Вічна пам’ять усім героям!![🙏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f64f_1f3fb.png)
![🙏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f64f_1f3fb.png)