![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Із вересня 2023 року проходив військову службу у складі 142-го навчального центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
У Василя Лавриніва залишилися мама і брат.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/pavlo-ivahiv.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець села Переволочна Золочівського району. Воїн був солдатом-гранатометником 5-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону військової частини.
Загинув 31 січня 2024 року в районі населеного пункту Оріхів Пологівського району Запорізької області. Воїну було 34 роки. У захисника залишилася мати, брати і сестри.
Вічна слава усім Героям!