![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на східному напрямку.
У Назара Кузьми залишилися батьки.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Тухля Славської громади. Був оператором відділення приймально-передавальних радіопристроїв радіотехнічної батареї 5404 зенітного ракетного дивізіону військової частини А4623. Військовослужбовець військової служби за призовом.
Помер через хворобу.
Вічна памʼять усім захисникам!