Сьогодні Львівщина прощається із чотирма Героями

Степан Соловій

🕯️ Степан Соловій
Мешканець смт Великий Любінь Львівського району. Захисник боронив Україну від загарбників на східному напрямку. Загинув 18 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське Донецької області від поранень, несумісних з життям. У воїна залишились мама і брат, який також служить в ЗСУ.
Сергій Козирев
🕯️ Сергій Козирев
Житель міста Городок Львівського району. Був солдатом обслуги кулеметного відділення взводу вогневої підтримки роти морської піхоти військової частини А2777. Загинув 11 серпня 2023 року в районі проведення бойових дій поблизу населеного пункту Урожайне Донецької області. У воїна залишились мама, дружина і маленька донечка.
Ігор Чорнобай
🕯️ Ігор Чорнобай
Мешканець села Конюшків Золочівського району. Воїн був навідником гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону військової частини. Загинув у грудні 2022 року в районі населеного пункту Яковлівка Донецької області під час відбиття штурмових дій противника.
У захисника залишилися мама, брат і сестра.
Іван Жмурко
🕯️ Іван Жмурко
Житель села Перегноїв Глинянської громади Львівського району. З початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Воїн захищав Батьківщину на Харківському напрямку, де і загинув.
Вічна пам‘ять захисникам!🙏

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа