![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/bogdan-myrosh.jpg)
🕯 Богдан Мирош
Житель села Старий Яричів Новояричівської громади Львівського району. Був стрільцем військової частини А4026. Загинув 18 квітня 2024 року в районі населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області. Йому був 31 рік.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/sergij-vorochek.jpg)
🕯️ Сергій Ворочек
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/sergij-vorochek.jpg)
🕯️ Сергій Ворочек
Житель Стрия. Був старшим сержантом, стрільцем військової частини А7276. Загинув поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/taras-soroka.jpg)
🕯️ Тарас Сорока
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/taras-soroka.jpg)
🕯️ Тарас Сорока
Львів’янин. З початком повномасштабного російського вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав територіальної оборони. Згодом переведений до 33-го окремого стрілецького батальйону ЗСУ. Виконував бойові завдання на Сумщині та Донеччині.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/nazar-karpenko.jpg)
🕯️ Назар Карпенко
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/nazar-karpenko.jpg)
🕯️ Назар Карпенко
Житель села Низи Белзької громади Червоноградського району. Службу ніс у військовій частині А4026. Загинув 18 квітня 2024 року на Донеччині.
Вічна памʼять усім полеглим захисникам🙏
Вічна памʼять усім полеглим захисникам🙏