![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель Трускавця. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у складі 47-ої окремої штурмової бригади. Обороняв територіальну цілісність нашої держави на Запорізькому напрямку. Від 9 червня 2023 року Петра вважали зниклим безвісти. Напередодні загибель захисника підтвердилась. Йому було 34 роки.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/igor-petrivskyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець міста Судова Вишня. З перших днів повномастшабної війни служив у 35 окремій бригаді морської піхоти. Загинув воїн 10 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Новомайорське Донецької області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/vasyl-slavych.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Захисник із села Муроване Белзької громади. Був солдатом військової частини А4447. Загинув оборонець 15 березня 2024 року під час виконання бойового завдання.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/vitalij-dubeczkyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Червоноградець. Під час повномасштабної війни був командиром механізованого відділення військової частини А0998. З квітня 2023 року Віталія вважали зниклим безвісти. Нещодавно загибель військовослужбовця підтвердилась.
Вічна пам’ять усім героям!
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)