![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Риків Козівської громади. Був стрільцем-санітаром військової частини А0998. З перших днів повномасштабного вторгнення був мобілізований до лав ЗСУ Упродовж двох років вважався зниклим безвісти. Загинув в районі населеного пункту Попасна Луганської області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/fedir-romaniv.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Вороблевичі Меденицької громади Дрогобицького району. До лав Збройних Сил України був призваний з березня 2022 року. Був стрільцем-помічником гранатометника. Загинув 16 березня 2024 року у Луганській області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/roman-shherbyak.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Проживав у селі Раденичі Мостиської громади. Був солдатом військової частини А3719. Загинув поблизу села Біла Гора Краматорського району Донецької області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/vasyl-smut.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Низи Белзької громади. Проходив службу у військовій частині А 4447. Загинув 17 березня 2024 року на Донеччині.
Вічна памʼять усім полеглим захисникам
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)