Сьогодні Львівщина прощається із чотирма Героями

🕯️ Володимир Євстафієв
Уродженець села Жовта Круча Запорізької області.
Із початком повномасштабного вторгнення рф добровольцем став на захист Батьківщини до лав 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках.
🕯️ Геннадій Михальов
Уродженець міста Донецьк.
Із перших днів повномасштабного вторгнення рф сім’я Михальових переїхала до Львова, а сам він добровільно став на захист держави до лав 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Боронив державу на Миколаївщині, Одещині та Харківщині.
🕯️ Роман Сенейко
Житель села Трушевичі Добромильської громади. Був солдатом військової частини А1962. Помер 27 лютого у реанімаційному відділенні лікарні міста Красноград Харківської області.
🕯️ Тетяна Чубенко
Родом із Лисичанська.
Після збройної агресії російської армії на сході України та тимчасової окупації міста Лисичанськ, Тетяна вступила до лав 24 механізованої бригади, де здобувала військовий досвід. Переїхала до Яворова. Після початку повномасштабного вторгнення з мужністю виконувала свій обов’язок в складі 101 бригади сил тероборони. Була санітарним інструктором. Померла 27 лютого 2024 року під час відрядження до військової частини для проходження курсу базової загальновійськової підготовки.
🙏Вічна памʼять усім захисникам!
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа