![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець села Косівець Львівської області.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини. Воював на Луганщині та в Запорізькій області у складі 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/vadym-pavlyuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець міста Чернівці.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Героїчно виконував бойові завдання на східному напрямку.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/pavlo-bykov.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львівʼянин.
Із початком повномасштабного вторгнення рф вступив до складу 125-ї окремої бригади територіальної оборони. Виконував бойові завдання на Харківщині, а згодом – на території Донеччини.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/vasyl-bochkovskyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Волиця Шегинівськоі громади. У 2023 році Василь добровільно вступив до лав ЗСУ. Проходив службу у складі 47 окремої механізованої бригади. Герой загинув 19 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Красногорівка на Авдіївському напрямку Донецької області. З цього часу вважався зниклим безвісти. Похорон відбувся 18 лютого 2024 року.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)