![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Із початком повномасштабного вторгнення воював у складі 117-ї окремої механізованої бригади спершу на Полтавщині і Київщині, а впродовж останнього часу – на південному напрямку.
У Героя залишилася тільки мама.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/ruslan-sandelenko.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець смт Щирець Львівського району. Воїн стояв на захисті України від ворога на східному напрямі.
Загинув 2 січня 2024року у віці 40 років внаслідок ворожого мінометного обстрілу біля населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області.
Вічна слава усім Героям.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/roman-byba.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель Старого Села Давидівської громади. Воїн служив у 13 батальйоні 95 ОДШБ. Загинув 5 лютого 2024 року у віці 42-х років під населеним пунктом Синьківка Куп’янського району Харківської області.
У нього залишились мама та два брати.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/ivan-korenovskyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Смереківка Перемишлянської громади. Воїн ніс оборону держави на північно-східному напрямку. Загинув на Харківщині. У захисника залишились мама, дружина, діти та сестри.