Сьогодні Львів прощається з трьома Героями

Анатолій Марко

🕯 Анатолій Марко (20.09.1969-13.08.2023)
Львів’янин. Навчався у ліцеї імені Василя Симоненка. Здобув професію «слюсар-інструментальник» у колишньому професійно-технічному училищі №25. Після завершення навчання проходив військову службу. У мирний час працював на заводі «Електрон». Брав активну участь у подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності, де був поранений. Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі розвідувального батальйону УНСО. Із початком повномасштабного вторгнення боровся із російськими окупантами на східному напрямку у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.
Ілля Пелих
🕯 Ілля Пелих (27.07.1983-18.08.2023)
Уродженець міста Ходорів Львівської області. Закінчив Українську академію друкарства. Після завершення навчання проходив військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна. Виконував бойові завдання на південному напрямку.
Ігор Гордон
🕯 Ігор Гордон (04.02.1998-18.08.2023)
Львів’янин. Навчався у \загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №82. Здобував освіту у коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Працював автомеханіком. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання у складі 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна. Під час проходження служби здобув звання «молодший сержант».
Чин похорону військових розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа