Сьогодні Львів прощається з трьома Героями

Євген Решетняк (30.06.1987-14.03.2024) Одесит.
Здобув освіту у місцевому морському коледжі, оскільки з дитинства мріяв бути моряком. У 2014 році перебрався до Львова, тут обіймав посаду керівника відділу профілактики у Громадській організації «Міжнародна антинаркотична асоціація-Львів». Водночас працював у наркологічному диспансері міста Львова. У вільний час захоплювався футболом, був затятим уболівальником футбольного клубу «Арсенал», також обожнював танці – брав участь у 2-му сезоні проєкту «Танцюють всі!». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від загарбників. Проходив військові навчання у Великобританії, був одним із перекладачів, оскільки змалку добре володів англійською. Згодом боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на східному напрямку у складі 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
 
Ігор Павлів (05.06.1981-11.03.2024)
Народився у селі Лугове Львівської області. Здобув освіту у професійно–технічному училищі №48 міста Львова. Після завершення навчання проходив військову службу у Чорноморському флоті, наприкінці 1990-х років – у лавах прикордонників. Спершу проходив навчання у колишній академії міліції у місті Рівному, а протягом останнього періоду – у Личаківському відділі поліції Львова. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. За особисту мужність був нагороджений медаллю «За оборону Бахмута».

Іван Савка (02.07.1972-23.12.2023)
Уродженець села Чуловичі Львівської області. Після навчання працював на Львівському державному авіаційно-ремонтному заводі. Згодом, після проходження військової служби працював на Львівському автобусному заводі. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на східному напрямку.
Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Євгена Решетняка та Ігоря Павліва поховають на Личаківському кладовищі у Львові, а Івана Савку – у селі Зимна Вода на Львівщині.

Львівська міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа