Сьогодні Львів прощається з трьома Героями

Сьогодні, 19 лютого, Львівська громада попрощається з Вадимом Павлюком, Павлом Биковим та Андрієм Колодою, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Прощання з Вадимом Павлюком розпочнеться о 9:30 год у Храмі Вознесіння Господнього, на вул. Широка, 81а.

Чин похорону за захисниками Вадимом Павлюком, Павлом Биковим та Андрієм Колодою розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисників на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки захисників


Андрій Колода (19.06.1979-11.02.2024).

Уродженець села Косівець Львівської області.

Навчався у місцевій середній загальноосвітній школі. Закінчив Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський музичний професійний коледж імені Станіслава Пилиповича Людкевича». Займався грою на саксофоні.

Після завершення навчання проходив військову службу в лавах Національної гвардії України у Сімферополі. Працював у Акціонерному товаристві «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз», а також у меблевій промисловості.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на Луганщині та на території Запорізької області у складі 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана Східного оперативно-територіального обʼєднання Національної гвардії України.

У Андрія Колоди залишилися батьки, дружина, двоє синів та сестра.


Вадим Павлюк (28.04.1973-12.02.2024).

Уродженець міста Чернівці.

Навчався у колишній Середній загальноосвітній школі Nº64 I-III ступенів м. Львова. Закінчив тодішній Львівський технікум радіолектроніки. Після завершення навчання проходив строкову військову службу.

Протягом останнього періоду працював у Акціонерному товаристві «Галичфарм».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Героїчно виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Вадима Павлюка залишилася тільки мама.

Павло Биков (16.06.1979-01.07.2023).

Львівʼянин.

Навчався у Ліцеї «Інтелект» Львівської міської ради. Здобув освіту у Львівському технікумі механічної обробки деревини (сьогодні – Відокремлений структурний підрозділ «Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України»).

У 1999 році вступив на військову службу до лав 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Захоплювався футболом, брав активну участь у різноманітних змаганнях. Був люблячим сином, братом і татом.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації не зміг залишитись осторонь та добровольцем вступив до складу 125-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони ЗСУ. Виконував бойові завдання із стримування російської агресії на Харківщині, а згодом – на території Донеччини.

У Павла Бикова залишилися мама, дружина, донька, сестра та племінник

Львівська міська рада

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа