Сьогодні Львів прощається з п’ятьма Героями

Вадим Кофтунов

🕯 Вадим Кофтунов (08.07.1971-06.01.2024).
Львів’янин. Здобував вищу освіту на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Після завершення навчання пов’язав свою професійну діяльність із кінологічною службою, понад 20 років займався дресируванням собак. Згодом протягом 3 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем повернувся на фронт. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 63-ї окремої механізованої бригади.
Андрій Кривоніс

🕯 Андрій Кривоніс (16.08.1989-05.01.2024).
Львів’янин. Навчався у ліцеї №74 імені Марійки Підгірянки. Здобув професію автослюсаря. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі 141-ї окремої стрілецької бригади оперативного командування «Захід».
Петро Сологуб
🕯 Петро Сологуб (06.07.1994-28.12.2023).
Уродженець села Сновичі Львівської області. Працював у будівельній сфері, займався монтажними роботами в Україні, Польщі та в країнах Балтії. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону, спершу займався ремонтом машин для ЗСУ, а згодом став на захист Батьківщини від загарбників до лав 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.
Віталій Полухтович
🕯 Віталій Полухтович (03.11.1965-07.01.2024).
Уродженець села Луків Волинської області. У 1971 році разом із батьками переїхав до Львова. Здобув освіту у професійно-технічному училищі №50. У мирний час працював на підприємстві «Електрон», згодом до 2009 року проходив службу у складі низки спецпідрозділів Міністерства внутрішніх справ. Із початком агресії росії виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Після початку повномасштабної війни повернувся на фронт. Боронив державу у складі 103-ї окремої бригади територіальної оборони.

Микола Шайтан

🕯 Микола Шайтан (09.03.1981-03.01.2024).
Уродженець міста Волноваха Донецької області. Проживав у місті Мелітополь Запорізької області, займався приватним підприємництвом. Із початком повномасштабного вторгнення рф разом із родиною був змушений покинути рідну домівку. Спершу Микола Шайтан добровільно вступив до лав територіальної оборони, згодом доєднався до складу 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Брав безпосередню участь у звільненні Херсонщини, далі боронив державу на Бахмутському напрямку. Тут був поранений, однак повернувся на фронт. Протягом останнього періоду виконував бойові завдання на території Запорізької області.
Чин похорону Вадима Кофтунова, Андрія Кривоноса та Віталія Полухтовича розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Чин похорону Петра Сологуба та Миколи Шайтана розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання.
Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Вічна слава Героям! 🇺🇦
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа