![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львівʼянин. Навчався у загальноосвітній школі №30. Здобув освіту у навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій», згодом закінчив Національний університет харчових технологій. Після завершення навчання працював пекарем на колишньому Львівському хлібокомбінаті №2, також обіймав посаду механіка-наладчика обладнання на місцевому підприємстві харчової промисловості.
У березні 2023 року добровольцем приєднався до Державної прикордонної служби України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» ДПСУ.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 14.30 у храмі великомученика Дмитрія УГКЦ (вул. Загірна, 28А). Поховають воїна на Ряснянському цвинтарі.