Сьогодні Львів прощається з двома Героями

Дмитро Брильов (30.06.1973-07.04.2024) Львів’янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20. Після завершення навчання здобув професійно-технічну освіту у Львові. Проходив військову службу у лавах військ протиповітряної оборони на Львівщині. Згодом займався приватними ремонтними роботами. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань у Кам’янець-Подільському, обороняв державу на Харківщині у складі 115-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. При виконанні бойових завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності України, отримав важке поранення.
Сергій Зелінський (12.05.2002 – 11.06.2023)
Уродженець села Радівці Хмельницької області. Після навчання в ліцеї був призваний на строкову службу в лавах військової частини А0543 Збройних Сил України, де зарекомендував себе як дисциплінований та відповідальний солдат. Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну в складі військової частини А4355 лавах 77-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Загинув під час виконання бойових завдань в результаті штурмових дій в околицях міста Бахмут на території Донецької області.
Чин похорону захисника Дмитра Брильова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Чин похорону захисника Сергія Зелінського розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа