Сьогодні Львів прощається із захисниками Олегом Кретом та Володимиром Вербицьким

Олег Крет («Поет») (07.02.1989-26.01.2024)
Львів’янин. Навчався у Ліцеї «Оріяна» Львівської міської ради. Згодом навчався у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійно-політехнічне училище». Після завершення навчання працював електромонтажником у Києві та електриком у Львові. У березні 2023 року став на захист Батьківщини від російських окупантів. Сумлінно та віддано боронив суверенітет держави у лавах 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках.
Володимир Вербицький (13.11.1973-26.01.2024) Львів’янин.
Навчався у загальноосвітній школі № 92 міста Львова. Здобув професію слюсаря-інструментальника у місцевому професійно-технічному училищі. Після завершення навчання проходив військову службу. Більшу частину свого життя пропрацював водієм-далекобійником. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів до лав 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» та відзнакою Президента України «За оборону України».
Чин похорону воїна Олега Крета розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисника на Личаківському кладовищі.
Чин похорону воїна Володимира Вербицького розпочнеться о 12:00 у храмі свв. апп. Петра і Павла у Рясному (вул. Лукасевича, 15). Поховають захисника на Ряснянському цвинтарі.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа