Сьогодні Львів прощається із п’ятьма Героями

Олександр Шаргуленко (10.03.1988-25.01.2024)
Уродженець селища Комишани Херсонської області. Після початку повномасштабного вторгнення рф разом із родиною змушений був покинути домівку та переїхати до Львова. У червні 2023 року став на захист Батьківщини від окупантів до складу 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Харківщині.
Микола Марчишин (12.04.1978-03.02.2024)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78. Після завершення навчання проходив військову службу в Кам’янці-Подільському. У мирний час працював у сфері перевезень. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 65-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на Запорізькому напрямку.
Тарас Кізь (03.08.1997-27.01.2024)
Уродженець села Лисиничі.
Навчався у Лисиничівській загальноосвітній школі та у Винниківськівській санаторній школі І-ІІІ ступенів. Після завершення навчання вступив на строкову військову службу. За власним бажанням підписав контракт із Збройними Силами України. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на південному напрямку.
Денис Сірік (22.04.1999-02.02.2024)
Уродженець міста Приморськ Запорізької області. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації родина Дениса Сіріка перебралася до Львова. У липні 2022 року добровольцем став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання спершу у складі 7-го прикордонного Карпатського загону, згодом – 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Боронив державу на східному напрямку. Не зважаючи на отримане поранення, повернувся на фронт.
 
Руслан Кротов (10.09.1995-25.01.2024)
Уродженець міста Єнакієве Донецької області.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації перебрався до Львова. Тут у жовтні 2023 року став на захист Батьківщини від окупантів до складу 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Чин похорону воїнів Олександра Шаргуленка, Тараса Кізя та Дениса Сіріка розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Чин похорону воїнів Руслана Кротова та Миколи Марчишина розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають захисників України на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа