Сьогодні Львів прощається із п’ятьма Героями

 Сергій Зайцев
🕯 Сергій Зайцев (09.04.1993-02.08.2023)
Уродженець міста Кам’янське Дніпропетровської області.

Навчався у Нікопольській гімназії №11. У 2009 році закінчив колишній Нікопольський технікум Національної металургійної академії України. Протягом 2010-2014 років здобував освіту на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

Учасник Революції Гідності. Під час вторгнення російських військ, студентом 4-го курсу, добровольцем пішов на фронт. У 2016 році вступив до лав Збройних сил України.

Після повернення до цивільного життя став аспірантом кафедри історичного краєзнавства ЛНУ імені І. Франка, згодом працював на посаді асистента цієї кафедри. Упродовж 2020-2022 років обіймав посаду історика Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України.

У перший день повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини. Боровся з окупантами у складі 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади Корпусу резерву Збройних сил України.

За військову майстерність і героїзм був нагороджений орденом «За мужність» III-го ступеня, а також особистою зброєю.

Demchuk
🕯 Ігор Демчук (24.06.1987-02.08.2023)
Уродженець села Каришків Вінницької області.
У 2010 році розпочав військову кар’єру у Західному територіальному управлінні Національної гвардії України. Із 2014 року неодноразово виконував бойові завдання із захисту територіальної цілісності та суверенітету держави. За сумлінне виконання військового обов’язку був нагороджений орденом «За мужність» III-го ступеня та особистою зброєю.
TSybochkin
🕯 Сергій Цибочкін (09.07.1972-27.07.2023)
Львів’янин. Навчався у ліцеї №45 Львівської міської ради.

У 1998 році закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

Велику частину свого життя пропрацював на керівних посадах у слідчому управлінні колишнього Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, займався розслідуванням злочинів у сфері службової та господарської діяльності. Під час проходження служби здобув звання «підполковник».

У вільний час досліджував історію Львова, яким захоплювався, активно займався гірським туризмом та айкідо. Самостійно склав власне генеалогічне дерево.

Із 2017 року працював керівником служби безпеки на цукровому виробництві на одному із підприємств Хмельниччини.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до складу 501-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського Військово-морських сил Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках. За словами Сергія Цибочкіна, він «іде на війну, щоб допомогти Україні здобути Перемогу».

Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках.

CHekhovskyy
🕯 Віталій Чеховський (20.08.1984-30.07.2023) Львів’янин.
Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №91. Здобув вищу освіту у колишньому Львівському інституті банківської справи. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у лавах 117-ї окремої механізованої бригади. Боровся із загарбниками на території Донецької та Запорізької областей.
Володимир Тучапський
🕯 Володимир Тучапський (23.08.1977-30.07.2023) Львів’янин.
Навчався у загальноосвітній школі №27 міста Львова імені героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. Закінчив професійно-технічне училище №26. Після завершення навчання проходив службу у лавах Десантно-штурмових військ. Із перших днів повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських загарбників. Виконував бойові завдання у складі 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу.
Чин похорону Сергія Цибочкіна, Віталія Чеховського та Володимира Тучапського розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Чин похорону Сергія Зайцева та Ігоря Демчука розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Світла пам’ять Героям! 🇺🇦

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа