![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин. Навчався у ліцеї №18 Львівської міської ради. Здобув освіту у Львівському фаховому коледжі харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій. У мирний час працював у сфері торгівлі у селі Малехів.
Перед початком повномасштабного вторгнення російської федерації вирішив вступити до лав Збройних Сил України та підписав контракт із 68-ю окремою єгерською бригадою імені Олекси Довбуша. Виконував бойові завдання на території Донецької та Луганської областей.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.